24 maja 2026, w niedzielę Zesłania Ducha Świętego, Ksiądz Arcybiskup podpisze “Dokument końcowy” i rozpocznie się kilkuletni proces wdrażania zapisanych w nim postanowień. Chcemy tego dnia podziękować Panu Bogu i sobie nawzajem za przebytą wspólnie drogę.
Bardzo serdecznie zapraszamy na Eucharystię kończącą II Synod Archidiecezji Wrocławskiej, która odbędzie się 24 maja 2026 o godz. 14:30 w katedrze. Tego dnia będzie z nami kardynał Mario Grech, sekretarz generalny Synodu Biskupów.
Po Eucharystii pozostaniemy w katedrze około pół godziny, aby razem z Synodalnym Dziełem Muzycznym modlić się śpiewem, a następnie przejdziemy na podwieczorek do ogrodów Papieskiego Wydziału Teologicznego.
