- W dzisiejszą niedzielę wspominamy uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Zielone gałązki palm rozprowadzają ministranci, a złożone ofiary będą wsparciem dla Służby Liturgicznej.
- Jeszcze dzisiaj zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15
- Spowiedź do środy włącznie pół godziny przed Mszą Świętą. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek – 8.30 – 9.30, 17.30 – 18.30.
- TRIDUUM PASCHALNE w naszej parafii
Wielki Czwartek
19.00 – Liturgia Wieczerzy Pańskiej (ustanowienie Eucharystii i sakramentu kapłaństwa)
Adoracja w ciemnicy do godz. 22.00
Wielki Piątek
Droga Krzyżowa – 10.00
Odwiedziny chorych w domach – od 9.00
Adoracja w ciemnicy 9.30 – 18.30
19.00 – Liturgia Męki Pańskiej
Adoracja przy Grobie do 22.00
Wielka Sobota
Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie – od 9.30 do 18.30
Poświęcenie pokarmów – od 9.30 do 15.00 (co 20 minut). Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone na seminarium.
19.00 – Wigilia Paschalna, prosimy o przyniesienie świec do obrzędu odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego. Bezpośrednio po liturgii Procesja Rezurekcyjna. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji. - W przyszłą niedzielę Zmartwychwstanie Pańskie, Msze Święte jak w każdą niedziele. Również w Poniedziałek Wielkanocny Msze według porządku niedzielnego, w tym dniu wspieramy modlitewnie i materialnie uczelnie katolickie, MWSD i PWT we Wrocławiu.
- Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego.
- Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy opieki Matki Bożej i św. Józefa.
- Organizatorzy zbiórki na wrocławskie hospicja dziękują za wsparcie, zebrano 2171,31 PLN.
- Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego oraz miesięcznik archidiecezjalny Nowe Życie.