Strona główna | Ogłoszenia | Intencje | Gazetka

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2017
 
 
 
 
 
2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Msze Święte:


   Niedziele i Święta:

7:30, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
 

 

   Dni powszednie:

 8:30 i 18:00


Spowiedź Święta:


Codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W pierwszy piątek od godz. 8:00 i od godz. 17:00

Kancelaria:
 

   poniedziałki i czwartki:

18:30 - 19:30


   soboty:

9:00 - 9:30

 

 

Adres:


ul. Krakowska 44/46
50-425 Wrocław
tel. (71) 342-69-70

Archidiecezja Wrocławska
Archidiecezja Wrocławska
Zgromadzenie Misji
Zgromadzenie Misji
Seminarium Księży Misjonarzy
Seminarium Księży Misjonarzy
Rodzina Wincentyńska
Rodzina Wincentyńska

Radio Rodzina
Radio Rodzina
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Katolicka Agencja Informacyjna
Katolicka Agencja Informacyjna
Brewiarz
Brewiarz


 
Liturgiczna Służba Ołtarza

LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA

 

Spotkania:

  • Ministranci, kandydaci i aspiranci w soboty o godz. 10.00 w Sali Św. Józefa
  • Lektorzy zgodnie z zapowiedzią na facebooku

Opiekun: Ks. Tomasz Dulski CM

 

Aktualna lista L.S.O.

LEKTORZY SENIORZY:

  1. JANUSZKIEWICZ RAFAŁ
  2. KURZAJ RADOSŁAW

 

LEKTORZY:

  1. ABRAMEK MATEUSZ
  2. AUGUSTYNIAK MARCIN
  3. CHĘTNIK MICHAŁ
  4. JANDA BARTOSZ
  5. KAMIŃSKI SEBASTIAN
  6. KAŹMIERCZAK MACIEJ
  7. KAŹMIERCZAK MATEUSZ
  8. KIRYCZYŃSKI MARCIN
  9. KONIECZNY DAMIAN
  10. KORUBA PIOTR
  11. ŁAŚ MACIEJ
  12. MOŻDZEŃ MICHAŁ
  13. NOWAKOWSKI MATEUSZ
  14. SKOWRON SEBASTIAN
  15. STAWIARZ SEBASTIAN
  16. WAJDA WOJCIECH
  17. ZBIERAK MATEUSZ

 

MINISTRANCI:

  1. ABRAMEK TYMOTEUSZ
  2. BARAŃSKI TOMASZ
  3. BIAŁEK JULIAN
  4. CIZIO HUBERT
  5. CHĘTNIK JAKUB
  6. HNATEK DANIEL 
  7. JAKUSZKIN JAKUB
  8. JASIORSKI SZYMON
  9. KORYTKOWSKI DANIEL
  10. LESKI KRYSTIAN
  11. MOŻDŻEŃ KAROL
  12. MOŻDZEŃ MARCIN
  13. MOŻDŻEŃ PIOTR
  14. NIEBIESZCZAŃSKI FILIP
  15. SANKIEWICZ JAKUB
  16. STRÓŻYNA KACPER
  17. SZYDŁOWSKI BARTOSZ
  18. WAJDA MACIEJ
  19. WOJNARSKI JAKUB
  20. WÓJCIK ADAM
  21. ZATAJ DOMINIK

 

KANDYDACI:

  1. GOSŁAWSKI JAKUB
  2. MICHALAK DARIUSZ

 

DYŻURY NA NIEDZIELNYCH MSZACH

7.30

9.30

11.00

12.30

18.00

10 V

KUBA CHĘTNIK

DOMINIK ZATAJ

MARCIN MOŻDŻEŃ

KUBA WOJNARSKI

KUBA JAKUSZKIN

KRYSTIAN LESKI

KAROL MOŻDŻEŃ

BARTOSZ SZYDŁOWSKI

MACIEK WAJDA

DANIEL HNATEK

17 V

TYMOTEUSZ ABRAMEK

GRACJAN TARGONI

KUBA CHĘTNIK

DOMINIK ZATAJ

MARCIN MOŻDŻEŃ

KUBA WOJNARSKI

KUBA JAKUSZKIN

KRYSTIAN LESKI

KAROL MOŻDŻEŃ

BARTOSZ SZYDŁOWSKI

24 V

KUBA SANKIEWICZ

 FILIP NIEMIESZCZAŃSKI

TYMOTEUSZ ABRAMEK

GRACJAN TARGONI

KUBA CHĘTNIK

DOMINIK ZATAJ

MARCIN MOŻDŻEŃ

KUBA WOJNARSKI

KUBA JAKUSZKIN

KRYSTIAN LESKI

31 V

DANIEL KORYTKOWSKI

KACPER STRÓŻYNA

KUBA SANKIEWICZ

FILIP NIEMIESZCZAŃSKI

TYMOTEUSZ ABRAMEK

GRACJAN TARGONI

KUBA CHĘTNIK

DOMINIK ZATAJ

MARCIN MOŻDŻEŃ

KUBA WOJNARSKI

7 VI

MACIEK WAJDA

DANIEL HNATEK

DANIEL KORYTKOWSKI

KACPER STRÓŻYNA

KUBA SANKIEWICZ

FILIP NIEMIESZCZAŃSKI

TYMOTEUSZ ABRAMEK

GRACJAN TARGONI

KUBA CHĘTNIK

DOMINIK ZATAJ

14 VI

KAROL MOŻDŻEŃ

BARTOSZ SZYDŁOWSKI

MACIEK WAJDA

DANIEL HNATEK

DANIEL KORYTKOWSKI

KACPER STRÓŻYNA

KUBA SANKIEWICZ

FILIP NIEMIESZCZAŃSKI

TYMOTEUSZ ABRAMEK

GRACJAN TARGONI

21 VI

KUBA JAKUSZKIN

KRYSTIAN LESKI

KAROL MOŻDŻEŃ

BARTOSZ SZYDŁOWSKI

MACIEK WAJDA

DANIEL HNATEK

DANIEL KORYTKOWSKI

KACPER STRÓŻYNA

KUBA SANKIEWICZ

 FILIP NIEMIESZCZAŃSKI

28 VI

MARCIN MOŻDŻEŃ

KUBA WOJNARSKI

KUBA JAKUSZKIN

KRYSTIAN LESKI

KAROL MOŻDŻEŃ

BARTOSZ SZYDŁOWSKI

MACIEK WAJDA

DANIEL HNATEK

DANIEL KORYTKOWSKI

KACPER STRÓŻYNA

Ministranci, którzy nie mają wyznaczonego dyżuru przychodzą na dowolną godzinę. Jeśli ktoś nie może w danym dniu służyć o wyznaczonej godzinie ma obowiązek zamienić się lub poprosić o służenie tego, kto nie ma wyznaczonego dyżuru.

 

 

PLAN SŁUŻENIA DO MSZY ŚW. W DNI POWSZEDNIE

Jeśli nie możesz  przyjść na swój dyżur zamień się z innym lektorem / ministrantem / kandydatem!

 

 

PONIEDZIAŁEK

18.00

WTOREK

18.00

ŚRODA

18.00

CZWARTEK

18.00

PIĄTEK

18.00

SOBOTA

8.30

SOBOTA

18.00

LEKTORZY

MICHAŁ MOŻDŻEŃ

 

MICHAŁ
CHĘTNIK

SEBASTIAN STAWIARZ/

SEBASTIAN KAMIŃSKI

BARTOSZ
 JANDA

 

SEBASTIAN STAWIARZ/

SEBASTIAN KAMIŃSKI

MINISTRANCI

DANIEL HNATEK

KAROL MOŻDŻEŃ 1

JAKUB CHĘTNIK

DANIEL KORYTKOWSKI

MACIEJ
WAJDA

FILIP NIEBIESZCZAŃSKI

TYMOTEUSZ ABRAMEK

GRACJAN TARGONI 1

BARTOSZ SZYDŁOWSKI

MARCIN MOŻDŻEŃ 1

MARCIN MOŻDŻEŃ 2

JAKUB SANKIEWICZ

 

KAROL
MOŻDŻEŃ 2

 

KACPER STRÓŻYNA

GRACJAN TARGONI 2

JAKUB WOJNARSKI

MARCIN MOŻDŻEŃ 3

 

 

 

 

 

JAKUB
JAKUSZKIN

 

 

 

 

 

 

DOMINIK

ZATAJ

 

 

 

KANDYDACI

HUBERT
CIZIO

KRYSTIAN
LESKI

JULIAN

BIAŁEK

SZYMON JASIORSKI

ADAM
WÓJCIK

 

 

 

 

 

 

PIOTR MOŻDŻEŃ

 

 

 
 
Sebastian Skowron ® All Rights Reserved
Logo Facebook

PAXcms. 0.0034

page counter