Strona główna | Ogłoszenia | Intencje | Gazetka

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2017
 
 
 
 
 
2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Msze Święte:


   Niedziele i Święta:

7:30, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
 

 

   Dni powszednie:

 8:30 i 18:00


Spowiedź Święta:


Codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W pierwszy piątek od godz. 8:00 i od godz. 17:00

Kancelaria:
 

   poniedziałki i czwartki:

18:30 - 19:30


   soboty:

9:00 - 9:30

 

 

Adres:


ul. Krakowska 44/46
50-425 Wrocław
tel. (71) 342-69-70

Archidiecezja Wrocławska
Archidiecezja Wrocławska
Zgromadzenie Misji
Zgromadzenie Misji
Seminarium Księży Misjonarzy
Seminarium Księży Misjonarzy
Rodzina Wincentyńska
Rodzina Wincentyńska

Radio Rodzina
Radio Rodzina
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Katolicka Agencja Informacyjna
Katolicka Agencja Informacyjna
Brewiarz
Brewiarz


 
Witaj na stronie - Strona parafii św. Józefa Rzemieślnika

Logo roku 2017

 

Modlitwa na Rok Jubileuszowy 2017

 

Boże, Miłosierny Ojcze, Ty posłałeś Twojego Syna jako Zbawiciela świata, i wybrałeś nas, aby głosić Ewangelię ubogim. Prosimy Cię o światło Twojego Ducha, aby oświecił nasze umysły, wzmocnił naszą wolę i uczynił nas uległymi wobec Twoich natchnień, abyśmy byli uważni na wołanie Ewangelii i Kościoła, i rozpoznawali znaki czasów.

Przeżywając czterechsetlecie wincentyńskiego charyzmatu, otwórz nasze serca na Twoją łaskę. Niech będzie to czas jedności i uczestnictwa tak, abyśmy byli proroczymi świadkami Twojej miłości do całego świata. Żyjąc w ciągłym stanie odnowy pozostańmy wierni charyzmatowi św. Wincentego w epoce nowej ewangelizacji.

O Pani od Cudownego Medalika, pomóż nam nieść radość Ewangelii aż po krańce ziemi, tak, aby nikt nie był pozbawiony Twojego światła, a ubodzy byli w centrum Kościoła i naszego życia.

Amen.

 
Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia
XXV Niedziela Zwykła - 24.09.2017 r.

 1. W tym tygodniu w liturgii:

 • środa, 27.09 - uroczystość św. Wincentego a Paulo, kapłana, założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy, którzy posługują w tutejszej Parafii. Niech Patron dzieł miłosierdzia, uwrażliwia i nasze serca, byśmy poprzez modlitwę, słowo i czyn byli gotowi nieść miłosierdzie naszym bliźnim. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 • czwartek, 28.09 - wspomnienie św. Wacława, męczennika;

 • piątek, 29.09 - święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;

 • sobota, 30.09 - wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła;

 1. We wtorek, 26.09 - ostatni miesiąca, modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominkach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

 2. Również we wtorek 26.09 po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.

 3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w środę 27 września. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 18.00.

 4. W przyszłą niedzielę - pierwszą miesiąca października - zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej i pomoc ubogim. Bóg zapłać za ofiarność.

 5. Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej
  (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny
  i całego świata. Z naszej parafii organizujemy wyjazd na to wydarzenie do Złotego Stoku w cenie 25 zł. Zbiórka o godz. 8.00, powrót ok.18.00. Zapisy chętnych do włączenia się w projekt "Różaniec Do Granic" w zakrystii, kancelarii bądź u ks. Tomasza.

 6. Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”; L’Osservatore Romano, Nowe Życie, Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

Autor: ksTomasz   Czas dodania: 25.09.2017 17:01   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA -  17. 09. 2017 r. 

 

         Przychodzimy do Boga, by wychwalać Go, dziękować Mu i prosić o przebaczenie. Bóg hojnie obdarza nas przebaczeniem, gdyż posłał swego Syna, by zmazał dług naszych win.

         Otrzymując darowanie sami mu­simy przebaczać naszym bliźnim i do tego wzywa nas chrześcijańskie powołanie i nasza obecność na tej Najświętszej Ofierze.

Ogłoszenia

1.     W tym tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 18.09 - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika;

·        czwartek, 21.09 - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

·        sobota, 23.09 - wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana;

2.     Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw, sprawowanych w tygodniu, po wieczornej mszy św.:

·        w poniedziałek - nabożeństwo różańcowe z litanią do św. Józefa;

·        w środę - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;.

·        w piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia;

3.     Pragniemy poinformować drogich Parafian, że od miesiąca września pełnienia funkcji organisty w naszym kościele podjął sie Pan Mariusz Wypych, którego serdecznie witamy i życzymy owocnej pracy na chwałę Pana Boga, dobra naszej Parafii i piękna sprawowanej w naszym kościele liturgii.

4.     Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum oraz starszych, którzy nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania,  odbędzie się w piątek 22 września br. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

5.     Spotkanie grupy modlitewnej o. Pio odbędzie sie w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.30. Zapraszamy wszystkich chętnych.

6.     "Różaniec Do Granic"to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej                     (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata. Zapisy dla osób chętnych z naszej Parafii do włączenia się w projekt "Różaniec Do Granic" u ks. Tomasza.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie…

      8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Lech Hamerliński † Zdzisław Skałacki † Henryk Niewiadomski. Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 17.09.2017 09:03   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA -  10. 09. 2017 r.

 

         Zgromadziliśmy się, by święcić radosną Paschę niedzielną. Pośród nas obecny jest Pan, który przyrzekł swoją obecność tam gdzie zbierają się ludzie, by wielbić Boga i zanosić do Niego swoją modlitwę.

         I my, zgromadzeni w tej świątyni, świadomi obecności Chrystusa mamy słuchać Jego upomnień, by upominając innych wskazywać bliźnim właściwą drogę, która wiedzie na wieczną Paschę w świątyni nieba.

 

Ogłoszenia.

1.     W tym tygodniu w liturgii:

·        środa, 13.09 - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;

·        czwartek, 14.09 - święto Podwyższenia Krzyża Świętego;

·        piątek, 15.09 - wspomnienie NMP Bolesnej;

·        sobota, 16.09 - wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa;

2.     Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw, sprawowanych w tygodniu, po wieczornej mszy św.:

·        w poniedziałek - nabożeństwo różańcowe;

·        w piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia;

3.     W środę 13 września przypada kolejna rocznica Objawień Fatimskich. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z nowenną fatimskąi procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

4.     Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum oraz starszych, którzy nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania,  odbędzie się w piątek 22 września br. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

5.     Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłościposzukują wolontariuszy do kolejnej edycji obu programów. Wolontariusz może zyskać nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale również możliwość zdobycia kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy związanych z zarządzaniem sobą, pracą w grupie oraz rozwojem umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych. Zainteresowani szczegółowe informacje znajdą na plakacie zawieszonym w gablotce.

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 09.09.2017 18:56   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 03. 09. 2017 r.

 

Zgromadziliśmy się aby sławić zwycięstwo Chrystusa, aby uczestniczyć w Jego krzyżu, przez który przychodzi życie i zbawienie. Dla chrześcijanina nie ma innej drogi, jak iść za Chrystusem, który nas zbawił przez swe uniżenie, śmierć i zmartwychwstanie. Nasza obecność na tej Eucharystii ma być wyrazem, że idziemy za Chrystusem i chcemy uczestniczyć w Jego zwycięstwie.

 

 

Ogłoszenia.

 

 

 1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać też za składane dzisiaj ofiary do puszki na rzecz działalności charytatywnej naszego Parafialnego Caritas. Zmiana tajemnic i wspólna modlitwa różańcowa dzisiaj o godz. 17.30. Zapraszamy.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii w czwartek, 8 września, święto Narodzenia NMP.

 

 1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw, sprawowanych w tygodniu, po wieczornej mszy św.:

 • w poniedziałek - nabożeństwo różańcowe z litanią do św. Józefa, patrona naszej parafii.

 • w środę - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.

 • w piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

 1. Młodzież i studentów zapraszamy na spotkanie młodych „W górę serca” na górze Śleży w najbliższą sobotę 9 września. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii bądź u księdza Tomasza. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

 

 1. Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy do kolejnej edycji obu programów. Wolontariusz może zyskać nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale również możliwość zdobycia kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy związanych z zarządzaniem sobą, pracą w grupie oraz rozwojem umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych. Zainteresowani szczegółowe informacje znajdą na plakacie zawieszonym w gablotce.

 

 1. Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”; L’Osservatore Romano, Nowe Życie.

Autor: sskowron   Czas dodania: 03.09.2017 19:33   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 27. 08. 2017 r.

 

 

         Gromadzimy się przy ołtarzu naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby celebrować największe tajemnice naszej wiary. Na tym ołtarzu przez posługę kapłana uobecni się sam Jezus Chrystus, który pod postaciami chleba i wina przyjdzie do ludzkich serc, karmiąc w ten sposób nasze dusze życiodajnym pokarmem, które nie ginie, ale trwa wieki.

Ogłoszenia.

 

1.     W tym tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 28.08 - wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK;

·        wtorek, 29.08 - wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

·        piątek, 1.09 - wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy;

 

2.     W ostatni wtorek miesiąca 29.08; modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

 

3.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do NSPJ w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych w domach z Komunią św. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po mszy św. o godz. 8.30. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed liturgią.

 

4.     W przyszłą niedzielę - pierwszą miesiąca września - zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej i pomoc ubogim. Natomiast podczas mszy św. o godz. 11.00 poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas I. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypraszającej błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym.

 

5.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie.

 

6.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy:      † Marek Grondkowski,  †Ryszard Konewecki. Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 26.08.2017 20:30   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20. 08. 2017 r.

 

         Należymy do Kościoła — powszechnej rodziny zbawionych. Kościół najpełniej objawia się, gdy zgromadzeni na Eucharystii jednym sercem i ustami wyznają wiarę i uwielbiają Boga.

         Nasze dzisiejsze zgromadzenie wokół Chrystusa niech uświadomi nam łączność z wszystkimi ludźmi na całej ziemi, którzy podobnie jak my składają Eucharystię i chwalą Boga za zbawienie całego świata.                                                                      

Ogłoszenia.

1.     Apel o pomoc poszkodowanym w wyniku nawałnic

 

 Umiłowani w Panu Archidiecezjanie, Bracia i Siostry!

     Wobec cierpienia i bólu, jakie przeżywają nasi rodacy, w związku z nawałnicami, które nawiedziły Polskę w ubiegłym tygodniu, nie możemy pozostać obojętni. Ogarnijmy modlitwą tych, którzy stracili swoich bliskich oraz dorobek całego życia. W miarę naszych możliwości przyłączmy się także do akcji Caritas, której celem jest wsparcie materialne poszkodowanych.

     Bardzo proszę Przewielebnych Księży Proboszczów, by w niedzielę  20 sierpnia br. we wszystkich parafiach Archidiecezji Wrocławskiej zorganizowali zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym, a zebrane pieniądze przekazali bezpośrednio na konto Caritas Polska.

      Jako Dolnoślązacy pamiętamy o wsparciu, którego udzielili nam Polacy w 1997 r., kiedy nasz region został dotknięty powodzią. Tym bardziej zdajemy sobie sprawę, jak ważne w takich chwilach jest poczucie bliskości i solidarności. Ten prosty gest wsparcia potrzebujących niech wypływa z naszej wiary w obecność Chrystusa w ludziach, którzy cierpią i potrzebują pomocy.

 Dziękując za Waszą dobroć z serca wszystkim błogosławię

+ Józef Kupny, Arcybiskup Metropolita Wrocławski

2.     W miesiącu sierpniu jesteśmy wezwani do zachowania trzeźwości, przez osobisty przykład życia i modlitwę. Z tej racji zapraszamy w dzisiejszą niedzielę na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30 w intencji wynagradzającej za grzechy pijaństwa i wypraszającej dar trzeźwość w naszej Parafii i Ojczyźnie.

3.     W tym tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 21.08 - wspomnienie św. Piusa X, papieża;

·        wtorek, 22.08 - wspomnienie NMP Królowej;

·        czwartek, 24.08 - święto św. Bartłomieja, Apostoła;

·        sobota, 26.08 - uroczystość NMP Częstochowskiej;

4.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie.

5.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Edward Mikuś. Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 20.08.2017 09:06   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 13. 08. 2017 r.

 

         Na niedzielną Mszę św. można przychodzić z różnych powodów - z przyzwyczajenia, z potrzeby serca, pod presją bliskich, z obowiązku, z szacunku dla Bożych przykazań. Czy jednak jesteśmy gotowi, jak Prorok Eliasz w pierwszym czytaniu, spotkać się z Bogiem żywym, który chce wejść w nasze nieraz bardzo skomplikowane życie?

        "Odwagi! To Ja jestem. Nie bójcie się" - mówi dziś do nas Jezus Chrystus. Czy zechcemy otworzyć przed Nim nasze serca i z uwagą posłuchać tego, co Pan Jezus ma nam do powiedzenia.

                                                                    

Ogłoszenia.

 

1.     W dzisiejszą  niedzielę przypada 13 dzień miesiąca sierpnia. To kolejny siódmy dzień nowenny w 100-lecie Objawień Fatimskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i do udziału w procesji z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 17.15.

 

2.     W tym tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 14.08 - wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika;

·        wtorek, 15.08 -  uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę: 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej mszy świętej.

·        czwartek, 17.08 - wspomnienie św. Jacka, kapłana;

 

3.     Pamiętajmy o wezwaniu do trzeźwości, które skierowane jest do nas wszystkich, abyśmy przez modlitwę, przykład życia, przyczynili się do tego, by rzeczywiście miesiąc sierpień, był miesiącem trzeźwości w naszej Ojczyźnie.

 

4.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, a za dowolną ofiarę na rzecz misji pozostały ostatnie egzemplarze Kalendarza Misyjnego na rok 2018.

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 13.08.2017 06:20   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA -  Święto Przemienienia Pańskiego - 6. 08. 2017 r.

 

         Gromadzimy się na niedzielnej Eucharystii, aby spotkać się z Bogiem w Jego Słowie i zjednoczyć sie z Nim w Komunii św. Wśród burz i niepokojów współczesnego życia potrzeba nam chwili ciszy, modlitwy i refleksji.

        Niech więc ta Eucharystia będzie dla nas oddechem wiary i pomocą do bezpośredniego spotkania z Bogiem, czego wyrazem niech będzie chwila adoracji Najświętszego Sakramentu, na zakończenie Mszy św., z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

                                                                     

Ogłoszenia.

1.      W tym tygodniu w liturgii:

·        wtorek, 8.08 -  wspomnienie św. Dominika, kapłana;

·        środa, 9.08 - święto św. Teresy Bedetykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy;

·        czwartek, 10.08 - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;

·        piątek, 11.08 - wspomnienie św. Klary, dziewicy;

 

2.      Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca sierpnia - zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej. Bóg zapłać za ofiarność !

 

3.      W czwartek 10 sierpnia na Jasną Górę przybędzie XXXVII Wrocławska Piesza Pielgrzymka. Wspólną modlitwą łączymy się z pielgrzymami naszej  diecezji, którzy przeżywając rekolekcje w drodzepod hasłem: "Idźcie i głoście", zmierzają przed oblicze Jasnogórskiej Pani.

 

4.      W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca sierpnia. To kolejny dzień nowenny fatimskiej w 100-lecie Objawień Fatimskich, połączonej z procesją z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 17.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

5.      Pamiętajmy o wezwaniu do trzeźwości, które skierowane jest do nas wszystkich, abyśmy przez modlitwę, przykład życia i oddziaływanie apostolskie, przyczynili się do tego, by rzeczywiście miesiąc sierpień, był miesiącem trzeźwości w naszej Ojczyźnie.

 

6.      Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie oraz za dowolną ofiarę na rzecz misji dostępny jest Kalendarz Misyjny na rok 2018.

 

7.      Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca...

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 04.08.2017 21:23   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   

Strona:

Archiwum newsów
 
Sebastian Skowron ® All Rights Reserved
Logo Facebook

PAXcms. 0.0081

page counter