Strona główna | Ogłoszenia | Intencje | Gazetka

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2017
 
 
 
 
 
2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Msze Święte:


   Niedziele i Święta:

7:30, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
 

   Dni powszednie:

 8:30 i 18:00


Spowiedź Święta:


Codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W pierwszy piątek od godz. 8:00 i od godz. 17:00

Kancelaria:
 

   poniedziałki i czwartki:

18:30 - 19:30


   soboty:

9:00 - 9:30

 

Adres:


kontakt@misjonarze-wroclaw.pl
ul. Krakowska 44/46
50-425 Wrocław
tel. (71) 342-69-70

Archidiecezja Wrocławska
Archidiecezja Wrocławska
Zgromadzenie Misji
Zgromadzenie Misji
Seminarium Księży Misjonarzy
Seminarium Księży Misjonarzy
Rodzina Wincentyńska
Rodzina Wincentyńska

Radio Rodzina
Radio Rodzina
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Katolicka Agencja Informacyjna
Katolicka Agencja Informacyjna
Brewiarz
Brewiarz


 
Witaj na stronie - Strona parafii św. Józefa Rzemieślnika

Rocznica logo

 
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkiego Postu - 18 marca 2018 r.

 

        Chrystus przynosi nam nadzieję zmartwychwstania i życia. W piątą niedzielę Wielkiego Postu gromadzimy się, by rozważać śmierć, którą sprowadza grzech, ale także, by rozważać życie, które daje nam pokuta i pełne nadziei zaufanie Chrystusowi.

 

Ogłoszenia.

 

1.     Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom w Szczególnie Trudnej Sytuacji Życiowej "Iskierka" zaprasza na organizowany w dzisiejszą niedzielę, na terenie naszej Parafii, w godz. od 8.00 do 14.00  kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez wychowanków oraz sprzedaż ciast w kawiarence parafialnej. Zebrane ofiary będą przeznaczone na zakup potrzebnych dzieciom pomocy szkolnych, książek i zabawek.

2.     Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.15.

3.     W tygodniu w liturgii w poniedziałek, 19.03 - uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

4.     W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 i 17.00 (dla dzieci). Nie będzie drogi krzyżowej o godz. 18.30. Natomiast w najbliższy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej Parafii. Tradycyjne rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 19.00 na rogu ulic Kościuszki i Chudoby. Przejdziemy ulicami: Chudoby, Brzeską i Więckowskiego. Pamiętajmy o zabraniu ze sobą świec na Drogę Krzyżową.

5.     Bóg zapłać za składane do puszki ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz za składane do kosza dary  przeznaczone są na pomoc ubogim.

6.     Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2018/2019 do publicznej Szkoły Podstawowej oraz publicznego Liceum Salezjańskiego. Szczegóły na plakacie w gablotce.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

8.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Krzysztof Kita. Wieczny odpoczynek...

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 17.03.2018 12:10   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu - 11 marca 2018 r.

 

        Czwarta niedziela Wielkiego Postu jest nazywana niedzielą "Laetare", czyli niedzielą radości, od pierwszych słów antyfony "Raduj się Jerozolimo".

        Powód do dzisiejszej radości jest jeden: jest nim miłość Boga do nas, objawiona w Chrystusie, który przez swoją ofiarę pojednał nas z Ojcem. Składajmy Bogu ofiarę dziękczynienia za jego nieskończoną miłość.

        

 

Ogłoszenia.

 

1.     Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.15.

2.     Na prośbę Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej w dzisiejszą niedzielę przeprowadzana jest kwesta do puszek na rzecz wsparcia odbudowy organów w bazylice św. Elżbiety we Wrocławiu. Bóg zapłać za ofiarność.

3.     W poniedziałek 12 marca na godz. 17.30 zapraszamy na nowennę jubileuszową z racji przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

4.     Droga krzyżowa w piątki o godz. 9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30.

5.     Bóg zapłać za składane do puszki ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz za składane do kosza dary  przeznaczone są na pomoc ubogim.

6.     Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom w Szczególnie Trudnej Sytuacji Życiowej "Iskierka" zaprasza w przyszłą niedziele, 18.03 w godz. od 8.00 do 14.00 na organizowany na terenie naszej Parafii Kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez wychowanków oraz sprzedaż ciast w kawiarence parafialnej. Zebrane ofiary będą przeznaczone na zakup potrzebnych dzieciom pomocy szkolnych, książek i zabawek.

7.     Również w przyszłą niedzielę 18.03 na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci, które w tym roku przeżywać będą rocznicę Pierwszej Komunii św. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla Rodziców.

8.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

9.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Tadeusz Jaworski. Wieczny odpoczynek...

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 10.03.2018 17:31   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkiego Postu - 4 marca 2018 r.

 

        Okres Wielkiego Postu, to czas pokuty i odnowy wewnętrznej. Jest to święty czas, który wzywa nas do oderwania się od rzeczy ziemskich, a kieruje nasz wzrok ku rzeczom Boskim - nadprzyrodzonym.

        Dzisiejsza Liturgia Słowa ukazuje nam Boga, który nieustannie troszczy się o człowieka. Człowiek nigdy nie był i nie jest obojętny Stwórcy. Bóg w swoim niezgłębionym miłosierdziu nieustannie znajduje miejsce dla człowieka. Nie pozostawia nas samych sobie.

 

Ogłoszenia.

 

1.     Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.15.

2.     Nasza parafialna CARITAS, w ramach działalności dobroczynnej, rozprowadza wielkanocne świece - Paschaliki. Bóg zapłać za składane do puszki przy wyjściu z kościoła ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz za składane dary do kosza, które jako jałmużna wielkopostna, przeznaczone są na pomoc ubogim z naszej wspólnoty parafialnej.

3.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00,   17.00 (dla dzieci) i 18.30.

4.     W ramach piątej edycji podjętej przez Ojca Św. Franciszka inicjatywy „24 godziny dla Pana" Wierni Miasta Wrocławia zaproszeni są do modlitewnego czuwania do Archikatedry Wrocławskiej. Czuwanie rozpocznie się 9 marca, w piątek o 18.30 uroczystą Mszą Św. Po Mszy św. rozpocznie się modlitewne czuwanie,  które potrwa do sobotniej Eucharystii o 18.30.

5.     W przyszłą niedzielę, 11.03 na prośbę Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej zostanie przeprowadzona kwesta do puszek na rzecz wsparcia odbudowy organów w bazylice św. Elżbiety we Wrocławiu.

6.     Również w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla Rodziców.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

8.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Krzysztof Kopu . Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 03.03.2018 11:04   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2018 r.

                                                                      

        Pan Bóg w Jezusie Chrystusie na Górze Przemienienia objawia nam swoją chwałę i przypomina: kto słucha Jezusa, ten słucha samego Boga. 

        Przemienienie na Górze Tabor dla Pana Jezusa było światłem na drogę krzyża, która będzie Jego dobrowolnym darem i ofiarą miłości. Taką drogę ma przejść także każdy chrześcijanin, który się karmi i umacnia Słowem i Ciałem Pańskim na Eucharystii.

 

 

Ogłoszenia.

 

1.     Dzisiejsza Niedziela to dzień modlitwy, pokuty i solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła została wystawiona puszka. Bóg zapłać za składane ofiary na rzecz Misji i Misjonarzy.

2.     Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.15.

3.     Nasza parafialna CARITAS, w ramach działalności dobroczynnej, rozprowadza wielkanocne świece - Paschaliki. Włączmy się przez dar wielkopostnej jałmużny w pomoc ubogim, organizowaną przez naszą Parafialną i Diecezjalną Caritas. Wystawiony jest też kosz na dary dla ubogich z naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca.

4.     W poniedziałek 26.02, zapraszamy na spotkanie Grupy modlitewnej św. Ojca Pio, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

5.     We wtorek, 27.02 ostatni miesiąca modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

6.     Również we wtorek 27.02 zapraszamy na spotkanie Apostolatu Maryjnego. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 18.00. 

7.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z Komunią św. po domach. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed liturgią.

8.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30.

9.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 24.02.2018 10:27   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Wielkiego Postu - 18 lutego 2018 r.

                                                                      

        Pan Jezus, będąc kuszonym na pustyni, oparł się na słowie Bożym. I to jest dla nas podpowiedź, jak w takich trudnych pustynnych chwilach nie zwątpić, ale pozostać wiernym Panu Bogu.

         Rozpoczynający się Wielki Post jest dobrym momentem, żeby częściej sięgać po Słowo Boże i w nim szukać światła i umocnienia na trud codziennego życia.

Ogłoszenia.

 

1.     Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. W tygodniu Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 lub 18.00. We wtorek o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla chorych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Gorąca prośba o pomoc chorym w dotarciu na tę Mszę św. Spowiedź św., w wyznaczonych godzinach, we wszystkie dni rekolekcji. Zakończenie rekolekcji i uroczyste błogosławieństwo połączone z odpustem rekolekcyjnym w środę 21 lutego. W ten też dzień ofiary składane na tacę, na zakończenie rekolekcji, przeznaczone będą na działalność duszpasterską w Parafii Księdza Rekolekcjonisty. Dzieci swoje rekolekcje mają według planu jaki otrzymały w szkole. Zaplanujmy tak nasze obowiązki i zajęcia, abyśmy wszyscy mogli jak najowocniej skorzystać z tego czasu łaski. Szczegółowe informacje o rekolekcjach znajdziemy na plakatach i na stronie internetowej parafii.

2.     Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.15.

3.     Zgodnie z zapowiedzą w dzisiejszą niedzielę pod kościołami naszego miasta prowadzona jest kwesta na rzecz wrocławskich hospicjów. Polecamy tę sprawę uwadze i ofiarności Parafian.

4.     Jak w poprzednich latach nasza parafialna CARITAS, w ramach działalności dobroczynnej, rozpoczyna rozprowadzanie Paschalików - wielkanocnych świec, które poświęcone mogą zapłonąć na naszych stołach w czasie Wielkanocnego śniadania, a jako znak modlitwy i pamięci stanąć na grobach naszych Drogich Zmarłych.  Nie przechodźmy obojętnie, włączmy się przez dar wielkopostnej jałmużny w pomoc ubogim, organizowaną przez naszą Parafialną i Diecezjalną Caritas. Wystawiony jest też kosz na dary dla ubogich z naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca.

5.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30.

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

7.      W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Anna Naczas. Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 17.02.2018 13:27   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła - 11 lutego 20178r.

                                                                      

         Bóg obdarzył nas wolnością. Otrzymaliśmy wolną wolę, możność wyboru dobra lub zła, życia bądź śmierci. Nasza obecność na tym świętym zgromadzeniu jest znakiem, że wybieramy życie. Słowo Boże i Eucharystia daje nam nowe życie, zapoczątkowuje chwałę, której „ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało". Przyjmijmy ten dar Chrystusowej łaski płynący z Eucharystii, pamiętając „jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują".

 

Ogłoszenia.

 1.     W tym tygodniu środą popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz.: 8.30, 18.00 i 19.30. W tym dniu obowiązuje wierzących post ścisły (co do ilości i jakości) i abstynencja. Ofiary składane w tym dniu na tacę, przeznaczone będą, jako jałmużna postna, na cele dobroczynne w naszej diecezji.

2.     Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki odprawiać będziemy Drogę krzyżową o godz. 9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.

3.     W przyszłą I Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Dzieci swoje ćwiczenia rekolekcyjne odprawiać będą według planu jaki otrzymały w szkołach. Natomiast rekolekcje dla dorosłych rozpoczną się na wszystkich Mszach św. w przyszłą niedzielę 18 lutego. Szczególnie w niedzielę na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy na naukę rekolekcyjną kandydatów do bierzmowania, młodzież i studentów. Podczas tej Mszy św. zagra nasz młodzieżowy zespół. W tygodniu Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 lub 18.00. We wtorek 20 lutego o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla chorych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Spowiedź św., w wyznaczonych godzinach, we wszystkie dni rekolekcji. Zakończenie rekolekcji i uroczyste błogosławieństwo połączone z odpustem rekolekcyjnym w środę 21 lutego. W ten też dzień ofiary składane na tacę, na zakończenie rekolekcji, przeznaczone będą na działalność duszpasterską w Parafii Księdza Rekolekcjonisty. Zaplanujmy tak nasze obowiązki i zajęcia, abyśmy wszyscy mogli jak najowocniej skorzystać z tego czasu łaski. Rekolekcje dla dzieci i dorosłych poprowadzi Ks. Damian Wyżkiewicz CM. Szczegółowe informacje o rekolekcjach znajdziemy na plakatach i na stronie internetowej parafii.

4.  Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie,  dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 10.02.2018 08:04   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła - 4 lutego 2018 r.

                                                                      

         Liturgia dzisiejszej niedzieli ukazuje nam Jezusa jako Lekarza dusz i ciał. Zbawiciel, patrząc na ludzką biedę duchową i cielesne cierpienie wychodzi naprzeciw temu wszystkiemu, co ogranicza człowieka: leczy, uzdrawia, podnosi na duchu poprzez Słowo, które ma moc nas zbawić.

        Niech ta Eucharystia będzie dla nas zbawiennym lekarstwem na drogach poznawania Zbawiciela. Niech ona przymnoży nam wiarę, nadzieję i miłość w kroczeniu za Panem.

 

 

Ogłoszenia.

 

1.     Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary do puszki na rzecz działalności charytatywnej naszego Parafialnego Caritas. Zmiana tajemnic i wspólna modlitwa różańcowa dzisiaj o godz. 17.30. Zapraszamy.

2.     W tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 5.02 - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

·        wtorek, 6.02 - wspomnienie Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

·        sobota, 10.01 - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;

3.     W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 51. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, przeżywany w tym roku pod hasłem "Trzeźwość egzaminem wolności" Jest to szczególny czas modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i wynagradzania Bogu za grzechy pijaństwa. Poprzez modlitwę, czuwanie nad własną trzeźwością i dawanie świadectwa wnieśmy swój wkład w dobre przeżycie tygodnia trzeźwości.

4.     W przyszłą niedzielę,11.02 na Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla Rodziców.

5.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 03.02.2018 15:25   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła - 28 stycznia 2018 r.

                                                                      

         Obecność Jezusa Chrystusa w ludzkim życiu jest nieocenionym szczęściem człowieka. Szatan drży przed Jezusem, bo wie kim On jest: „Święty Boży”.

         Mając Mistrza z Nazaretu w swoim życiu, który przekazuje naukę z „mocą”, jesteśmy pewni, że nie zginiemy. Przyjęcie Bożej prawdy z wiarą i wierność nauce Pana gwarantuje zbawienie.

 

Ogłoszenia.

 

1.     Zgodnie z zapowiedzą w dzisiejszą niedzielę po wszystkich Mszach św. w naszej Diecezji przeprowadzana jest okolicznościowa zbiórka do puszki na potrzeby Zakonów Klauzurowych. Bóg zapłać za ofiarność.

2.     W tygodniu w liturgii:

·        środa, 31.01 - wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana;

·        piątek, 2.02 - święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.30 i 18.00. Na wszystkich mszach św. poświęcenie gromnic – świec symbolizujących Jezusa Chrystusa – Światłość Świata. Ofiarowanie Pańskie, jest w całym Kościele obchodzone jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy przez śluby święte ofiarowali swoje życie Panu Bogu. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy Archidiecezji Wrocławskiej.

3.     W ostatni wtorek miesiąca modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć w kancelarii lub przed nabożeństwem do zakrystii.

4.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z Komunią św. po domach. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed liturgią.

5.     W przyszłą niedzielę - pierwszą miesiąca lutego - zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej.

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

7.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Irena Wójcik-Migała. Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 27.01.2018 11:33   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   

Strona:

Archiwum newsów
 
Sebastian Skowron ® All Rights Reserved
Logo Facebook

PAXcms. 0.0134

page counter