Strona główna | Ogłoszenia | Intencje | Gazetka

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2017
 
 
 
 
 
2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Msze Święte:


   Niedziele i Święta:

7:30, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
 

   Dni powszednie:

 8:30 i 18:00


Spowiedź Święta:


Codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W pierwszy piątek od godz. 8:00 i od godz. 17:00

Kancelaria:
 

   poniedziałki i czwartki:

18:30 - 19:30


   soboty:

9:00 - 9:30

 

Adres:


kontakt@misjonarze-wroclaw.pl
ul. Krakowska 44/46
50-425 Wrocław
tel. (71) 342-69-70

Archidiecezja Wrocławska
Archidiecezja Wrocławska
Zgromadzenie Misji
Zgromadzenie Misji
Seminarium Księży Misjonarzy
Seminarium Księży Misjonarzy
Rodzina Wincentyńska
Rodzina Wincentyńska

Radio Rodzina
Radio Rodzina
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Katolicka Agencja Informacyjna
Katolicka Agencja Informacyjna
Brewiarz
Brewiarz


 
Witaj na stronie - Strona parafii św. Józefa Rzemieślnika

Rocznica logo

 
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 27 maja 2018 r.

                                                                      

         Bóg jest tajemnicą. Objawił jednak ludziom swoją wielką miłość, aby dać wszystkim udział w życiu wiecznym. Wychwalamy dzisiaj Boga w Trójcy Jedynego, Boga, który jest Ojcem, Syna, który jest Zbawicielem i Ducha Świętego, który nas uświęca.

         W imię Trójcy Świętej rozpoczęliśmy tę ofiarę, trwajmy więc zawsze złączeni z Bogiem, który nas kocha, zbawia i uświęca.

 

Ogłoszenia.

 

 

1.     Nabożeństwa majowe ku czci NMP dzisiaj i w czwartek 31.05 o godz. 17.30, w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.

2.     W tygodniu w liturgii:

·        wtorek, 29.05 - wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy;

·        piątek, 1.06 - wspomnienie św. Justyna, męczennika

3.     Spotkanie Grup św. Ojca Pio oraz Apostolatu Maryjnego odbędzie sie w najbliższy poniedziałek 28 maja br. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.     We wtorek, 29.05 - ostatni miesiąca, modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później Msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

5.     W czwartek 31 maja br. przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 12.00 (przy kapliczce na zakończenie procesji) i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 9.30, wyznając naszą wiarę, pójdziemy za Chrystusem Eucharystycznym ulicami naszej parafii: Krakowską, Na Niskich Łąkach, Rakowiecką. W tych samych miejscach, co zawsze ustawmy ołtarze: pierwszy na parkingu przy kościele; drugi Na Niskich Łąkach koła domu Państwa Nawolskich - o pomoc w przygotowaniu prosimy Gospodarzy oraz osoby z Apostolatu Maryjnego i Żywego Różańca; trzeci przy domu Państwa Zientarów ul. Rakowiecka - o pomoc w przygotowaniu prosimy Gospodarzy i Sąsiadów; czwarty przy kapliczce - o pomoc w przygotowaniu prosimy Państwa Białuckich, osoby z Caritasu oraz Sąsiadów. Gorąca prośba o przygotowanie baldachimu, sztandarów, chorągwi, figurek. Zapraszamy do procesji: dorosłych, młodzież, dzieci, LSO do asysty, dzieci pierwszokomunijne w swoich strojach, dziewczynki do sypania kwiatków. Niech nasze zaangażowanie w przygotowanie i przeżycie tej procesji, będzie prawdziwym wyznaniem wiary! W Oktawie Bożego Ciała, procesja Eucharystyczna w tygodniu, w dni powszednie, po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę, pół godziny przed Mszą św. wieczorną, o godz. 17.30.                                                                                               

6.     Fundacja na Rzecz Rozwoju Młodzieży "Młodzi Młodym" oraz organizatorzy z wrocławskich Wspólnot Katolickich zapraszają na Koncert Uwielbienia, który odbędzie się w Boże Ciało 31 maja br. o godz. 19.00, na placu Wolności we Wrocławiu.

7.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do NSPJ w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 8.30. Ks. Andrzej odwiedzi chorych w domach w pierwszy piątek 1 czerwca; Ks. Tomasz w piątek 8 czerwca. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30.

8.     Od piątku 1 czerwca rozpoczniemy odprawiać nabożeństwa ku Czci NSPJ w niedzielę i uroczystości pół godziny przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

9.     W przyszłą niedzielę, 3.06 - pierwszą miesiąca czerwca - w kościele w Polsce przeżywać będziemy Święto Dziękczynienia. W ten dzień zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, z której ofiary, jak co roku, zostaną przeznaczone na kontynuację prac w Świątyni Opatrzności Bożej - Wotum Narodu za uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

10.           Także w przyszłą niedzielę  zmiana tajemnic różańcowych w ramach nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30.

11.           Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…


 

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 24.05.2018 15:28   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 13 maja 2018 r.

                                                                      

                Dzisiaj dzień Wniebowstąpienia. Chrystus wstąpił do nieba i zasiadł po prawicy Ojca. W Jego imię apostołowie głoszą wszystkim narodom zbawienie. Dzięki zmartwychwstaniu i wniebowstąpieniu dzieło Chrystusa trwa w Kościele, a On sam jest obecny w zwiastowanej na całym świecie Ewangelii.   

Ogłoszenia.

1.     Dzisiaj w ramach nabożeństwa majowego o godz. 17.30, z racji 13 dnia miesiąca maja, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.     W tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 14.05 - święto św. Macieja, Apostoła;

·        środa, 16.05 - święto św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski.

3.     Nabożeństwa majowe ku czci NMP odprawiamy w niedziele pół godziny przed Mszą św. wieczorną  o godz. 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.

4.     Noc Muzeów w ramach Międzynarodowego Dnia Muzeów to jedno z najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych na świecie. Z tej okazji w sobotę 19-go maja swoje drzwi otworzą muzea, wystawy, galerie i inne instytucje kultury. Natomiast w piątek 18-go maja zapraszamy na wydarzenie Nocy Muzeów do naszego kościoła na godz. 21.30. Szczegóły widnieją na plakatach, ulotkach znajdujących się przy wyjściu oraz na parafialnej stronie internetowej.

5.     W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy uroczystość Pierwszej Komunii Św. Pamiętajmy w modlitwach o dzieciach, które po raz pierwszy przyjmą Chrystusa Eucharystycznego do swoich serc. Aby umożliwić jak najlepszy udział rodzinom i gościom dzieci pierwszokomunijnych, prosimy, aby pozostali wierni wybrali wyjątkowo inną godzinę Mszy św.

6.     Zapraszamy całą Wspólnotę Parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego RTV i AGD. Zbiórka będzie miała miejsce przy kościele do czwartku 17 maja do godz. 12.00. Wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki i odbioru zebranego przez parafię sprzętu. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na całym świecie.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna - 6 maja 2018 r.

                                                                      

        Żyjemy wśród przeciwności, trudów i cierpień. Chrystus jednak nie pozostawił nas samych, obiecał zesłać Ducha Świętego. To właśnie Duch Święty wspiera nas w walce ze złem, uświęca w drodze przez życie i nadaje sens naszej ludzkiej egzystencji. Z wdzięcznością więc stańmy przed ołtarzem, gdzie mocą Ducha Świętego sprawujemy ofiarę Chrystusa i Kościoła oraz otrzymujemy dary potrzebne do życia chrześcijańskiego.    

 

Ogłoszenia.

 

 

1.     Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych połączona z nabożeństwem majowym o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej. Bóg zapłać za ofiarność

2.     Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta jest organizacją katolicką, która zajmuje się osobami bezdomnymi w całej Polsce. Koło Wrocławskie Towarzystwa prowadzi 6 placówek dla osób bezdomnych - zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet oraz matek z dziećmi. Dzisiaj po Mszach św. Wolontariusze z Towarzystwa Pomocy im. św. Alberta będą rozdawać ulotki z prośbą o wsparcie dla osób bezdomnych. Wyrażając uznanie dla działań podejmowanych przez Towarzystwo polecamy tę sprawę uwadze i ofiarności wiernych.

3.     Nabożeństwa majowe ku czci NMP odprawiamy w niedziele pół godziny przed Mszą św. wieczorną  o godz. 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.

4.     W liturgii we wtorek, 8.05 uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

5.     Na Przedmieściu Oławskim rozpoczyna swoją działalność Klub Seniora, który mieści się przy ul. Komuny Paryskiej 96 we Wrocławiu. Organizatorzy zapraszają Seniorki i Seniorów na spotkanie w najbliższy wtorek 8 maja br. od godz. 16.30 do 18.00. Szczegółowe informacje umieszczone są na plakacie wywieszonym w gablotce i na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

6.     W piątek 11.05 w ramach nabożeństwa majowego kolejny dzień Nowenny Jubileuszowej z racji przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

7.     W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca maja. W ramach nabożeństwa majowego o godz. 17.30 procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 04.05.2018 20:25   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkanocna - 29 kwietnia 2018 r.

                                                                      

        W niedzielę — dzień zmartwychwstałego Chrystusa — gromadzimy się na Eucharystii, aby iść drogą jaką wskazał nam Zbawiciel, by słuchać Jego prawdy i czerpać z Niego życie. W ten sposób budujemy wspólnotę Kościoła i wypełniamy nasze powołanie.

        

Ogłoszenia.

 

 

 

1.     W tygodniu w liturgii:

·        wtorek, 1.05 - w naszej wspólnocie Parafialnej uroczystość ku czci patrona naszego kościoła św. Józefa Rzemieślnika. W ten dzień uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Natomiast główne uroczystości związane z przeżywaną w tym roku rocznicą powstania Parafii i poświecenia naszego kościoła przeżywać będziemy, pod przewodnictwem Ks. Abpa Józefa Kupnego, w niedzielę 23 września br.

·        środa, 2.05 - wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła;

·        czwartek, 3.05 - uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.

·        piątek, 4.05 - wspomnienie św. Floriana, męczennika;

2.     Począwszy od wtorku nabożeństwa majowe ku czci NMP odprawiać będziemy w niedziele i uroczystości pół godziny przed Mszą św. wieczorną  o godz. 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.

3.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do NSPJ w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 8.30. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z Komunią św. po domach. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed liturgią.

4.     W przyszłą niedzielę, 6.05 - pierwszą miesiąca maja - zmiana tajemnic różańcowych połączona z nabożeństwem majowym o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej.

5.     Także w przyszłą niedzielę 6.05, na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy Rodziców i dzieci, przeżywające w tym roku rocznicę pierwszej komunii. Po tej Mszy św. odbędzie się również dodatkowe spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w sali parafialnej.

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 28.04.2018 19:13   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkanocna - 22 kwietnia 2018 r.

                                                                      

        Chrystusa, który został ukrzyżowany, Bóg uczynił Panem i Mesjaszem. Jest On dlatego naszym Pasterzem i bramą prowadzącą do zbawienia.

         Dobry Pasterz prowadzi nie pogania. Jednak czy my chcemy iść za Pasterzem? Czy chcemy Go słuchać?

        Tylko Chrystus jest bramą, która prowadzi do zbawienia. On pozostawił nam wzór, abyśmy szli Jego śladami. Nie szukajmy innych pasterzy, ale odważnie trwajmy przy naszym Zbawicielu. On zawsze jest przy nas i przez Niego Bóg błogosławi nam i całemu światu.

 

Ogłoszenia.

 

1.   Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, pamiętajmy w naszych modlitwach w intencji kapłanów, których Chrystus powołał jako swoich pasterzy. Prośmy, aby nie zabrakło nigdy tych, którzy w imieniu Chrystusa będą głosić Ewangelię i uobecniać Jego ofiarę.

2.    W tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 23.04 - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;

·        środa, 25.04 - święto św. Marka, Ewangelisty;

·        W poniedziałek 23.04, zapraszamy na spotkanie Grupy modlitewnej św. Ojca Pio, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

·        We wtorek, 24.04 ostatni miesiąca modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

3.     Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się w piątek 27.04. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 18.00. 

4.     Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw, sprawowanych w tygodniu, po wieczornej mszy św.:

·       w poniedziałek - nabożeństwo różańcowe;

·       w środę - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

·       w piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia;

5.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 21.04.2018 14:51   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018 r.

                                                                      

        Po zmartwychwstaniu Chrystus ukazał się apostołom, ofiarowując im pokój. My też potrzebujemy takiego spotkania. Właśnie po to zgromadziliśmy się na Ofierze Eucharystycznej. Za chwilę On sam przyjdzie pod postacią chleba i wina, by nas pokrzepić i umocnić.

        

 

Ogłoszenia.

 

 

 

1.     Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona X Tydzień Biblijny, którego celem jest odkrycie i pogłębienie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i osobistym życiu wiernych.

 

2.     Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw, sprawowanych w tygodniu, po wieczornej mszy św.:

·       w poniedziałek - nabożeństwo różańcowe;

·       w środę - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

·       w piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia;

 

3.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 14.04.2018 10:20   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego - 8 kwietnia 2018 r.

 

                                                                      

        Gromadzi nas dzisiaj wiara w Zmartwychwstałego Chrystusa. Składamy Bogu uwielbienie za cud Zmartwychwstania i za dary Jego Miłosierdzia i łamiemy chleb — znak jedności całego Kościoła. Chociaż nie widzimy naszego Pana, to jednak przez wiarę spotykamy się z Nim, a On obdarza nas swym przebaczeniem i pokojem.

         W  Niedzielę Miłosierdzia powtarzajmy za św. Tomaszem: "Pan mój i Bóg mój" i za św. Faustyną: "Jezu ufam Tobie".

 

 

Ogłoszenia.

 

 

1.     Wraz z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, uwielbiając Boga za Jego niepojęty przymiot, jakim jest Miłosierdzie, którym ogarnia każdego z nas i cały świat. Prośmy dobrego Boga, byśmy wszyscy rozwijali w sobie cnotę miłosierdzia chrześcijańskiego. Okazją do tego może być dar ofiary złożonej dzisiaj do puszki na rzecz działalności charytatywnej Caritas Diecezjalnego i Parafialnego.

 

2.     Jutro w poniedziałek 9.04 przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.30 i 18.00.

 

3.     Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw, sprawowanych w tygodniu, po wieczornej mszy św.:

·        w poniedziałek - nabożeństwo różańcowe;

·        w środa - kolejny dzień nowenny jubileuszowej z racji przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę;

·        w piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia;

 

4.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość …

 

5.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Bolesław Marek, † Irena Beer, † Stanisław Urbaniak,   † Eugeniusz Ujejski. Wieczny odpoczynek...

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 07.04.2018 11:15   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - 1 kwietnia 2018 r.

                                                                      

        Chrystus prawdziwie zmartwychwstał i ukazał się uczniom. Świadectwo tego zbawczego wydarzenia przekazuje nam słowo Boże, które dziś w sposób szczególny przepełnione jest radością i nadzieją płynącą z pustego grobu Chrystusa. Ci, którzy ujrzeli Pana żywego poszli oznajmić to innym.

         Niech i nas słowo Boga pobudzi do świadectwa wiary, do głoszenia siostrom i braciom, radosnej nowiny o Zmartwychwstaniu. 

Ogłoszenia.

Drodzy Parafianie i Goście!

Fakt Zmartwychwstania Chrystusa to powód do autentycznej radości i dzielenia się tym przeżyciem z innymi.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy, my duszpasterze tej Parafii, aby spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym, ożywiło wiarę, rozpaliło nadzieję, a serca napełniło miłością. Niech Bóg, który jest potężniejszy niż mrok, cierpienie, grzech i śmierć, obdarza ufnością i pokojem. Niech stanie się dla nas wszystkich prawdziwym źródłem mocy, wśród codziennych zmagań. Szczęść Boże!

 

 

1.     Zakończenie obchodów Triduum Paschalnego, to okazja do wyrażenia wdzięczności: Księżom – za posługę sakramentalną. Pracownikom plebani za pomoc w przygotowaniu kościoła i dekoracji. Panu Organiście Mariuszowi i naszej Scholii Parafialnej za prowadzenie śpiewu w czasie Liturgii Triduum. Podziękowanie dla Ks. Tomasza i LSO za przygotowanie asyst na liturgię. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu” i „Ciemnicy”,  za złożone dary w naturze dla potrzebujących. Podziękowania dla Parafialnego Oddziału Caritas za wszelką troskę i niesioną pomoc dla ubogich. Wszystkim – za życzliwość, pomoc i ofiarę, za to doświadczenie troski o dobro naszej wspólnoty parafialnej – najserdeczniejsze: „Bóg zapłać!”.

2.     Nowenna do Bożego Miłosierdzia dzisiaj i jutro o godz. 17.30. W pozostałe dni do soboty włącznie, po Mszy św. wieczornej.

3.     Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, Msze Św. według porządku niedzielnego. Tradycyjnie naszymi ofiarami składanymi na tacę, wspieramy Papieski Wydział Teologiczny i Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

4.     We wtorek 3.04 swoje imieniny obchodzi Ks. Proboszcz Ryszard. Z tej okazji podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji Ks. Proboszcza, szczególnie prosząc dla Niego o szybki powrót do zdrowia.

5.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do NSPJ w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 8.30. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z Komunią św. po domach. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po mszy św. o godz. 8.30.

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem.

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 31.03.2018 15:56   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   

Strona:

Archiwum newsów
 
Sebastian Skowron ® All Rights Reserved
Logo Facebook

PAXcms. 0.0083

page counter