Strona główna | Ogłoszenia | Gazetka

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2017
 
 
 
 
 
2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Msze Święte:


   Niedziele i Święta:

7:30, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
 

   Dni powszednie:

 8:30 i 18:00


Spowiedź Święta:


Codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W pierwszy piątek od godz. 8:00 i od godz. 17:00

Kancelaria:
 

   poniedziałki i czwartki:

18:30 - 19:30


   soboty:

9:00 - 9:30

 

Adres:


kontakt@misjonarze-wroclaw.pl
ul. Krakowska 44/46
50-425 Wrocław
tel. (71) 342-69-70

Archidiecezja Wrocławska
Archidiecezja Wrocławska
Zgromadzenie Misji
Zgromadzenie Misji
Seminarium Księży Misjonarzy
Seminarium Księży Misjonarzy
Rodzina Wincentyńska
Rodzina Wincentyńska

Radio Rodzina
Radio Rodzina
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Katolicka Agencja Informacyjna
Katolicka Agencja Informacyjna
Brewiarz
Brewiarz


 
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca 2019 r.

 

        Okres Wielkiego Postu, to czas pokuty i odnowy wewnętrznej. Jest to święty czas, który wzywa nas do oderwania się od rzeczy ziemskich, a kieruje nasz wzrok ku rzeczom Boskim - nadprzyrodzonym.

        Dzisiejsza Liturgia Słowa ukazuje nam Boga, który nieustannie troszczy się o człowieka. Człowiek nigdy nie był i nie jest obojętny Stwórcy. Bóg w swoim niezgłębionym miłosierdziu nieustannie znajduje miejsce dla człowieka. Nie pozostawia nas samych sobie.

 

Ogłoszenia.

 

1.     W dzisiejszą III Niedzielę Wielkiego Postu, przeżywamy XIV Wrocławską Niedzielę Hospicyjną. Pod wrocławskimi kościołami przeprowadzana jest kwesta na rzecz chorych, umierających na raka, a zebrane fundusze przeznaczone będą na potrzeby chorych. Bóg zapłać za ofiarność na ten cel.

 

2.     Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.15.

 

3.     W tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 25.03 - uroczystość Zwiastowania NMP;

 

4.     W poniedziałek 25.03, spotkanie Grupy modlitewnej św. O. Pio. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.

 

5.     W ostatni wtorek miesiąca 26 marca, modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później Msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

 

6.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00,   17.00 (dla dzieci) i 18.30.

 

7.     Bóg zapłać, za składane do puszki przy wyjściu z kościoła, ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz za składane dary do kosza, które jako jałmużna wielkopostna, przeznaczone są na pomoc ubogim z naszej wspólnoty parafialnej.

 

8.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

 

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 23.03.2019 15:52   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2019 r.

 

        Pan Bóg w Jezusie Chrystusie na Górze Przemienienia objawia nam swoją chwałę i przypomina: kto słucha Jezusa, ten słucha samego Boga. 

        Przemienienie na Górze Tabor dla Pana Jezusa było światłem na drogę krzyża, która będzie Jego dobrowolnym darem i ofiarą miłości. Taką drogę ma przejść także każdy chrześcijanin, który się karmi i umacnia Słowem i Ciałem Pańskim na Eucharystii.

 

Ogłoszenia.

 

1.     Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. W tygodniu Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 lub 18.00. We wtorek o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla chorych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Gorąca prośba o pomoc chorym w dotarciu na tę Mszę św. Spowiedź św., w wyznaczonych godzinach, we wszystkie dni rekolekcji. Zakończenie rekolekcji i uroczyste błogosławieństwo połączone z odpustem rekolekcyjnym w środę 20 marca. W ten też dzień ofiary składane na tacę, na zakończenie rekolekcji, przeznaczone będą na działalność duszpasterską w Parafii Księdza Rekolekcjonisty. Dzieci swoje rekolekcje mają według planu jaki otrzymały w szkole. Zaplanujmy tak nasze obowiązki i zajęcia, abyśmy wszyscy mogli jak najowocniej skorzystać z tego czasu łaski. Szczegółowe informacje o rekolekcjach znajdziemy na plakatach i na stronie internetowej parafii.

2.     Dzisiejsza Niedziela to dzień modlitwy, pokuty i solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła została wystawiona puszka. Bóg zapłać za składane ofiary na rzecz Misji i Misjonarzy.

3.     Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.15.

4.     Nasza parafialna CARITAS, w ramach działalności dobroczynnej, rozprowadza wielkanocne świece - Paschaliki. Włączmy się przez dar wielkopostnej jałmużny w pomoc ubogim, organizowaną przez naszą Parafialną i Diecezjalną Caritas. Wystawiony jest też kosz na dary dla ubogich z naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca.

5.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30.

6.     Za tydzień, w niedzielę, w dniu 24 marca br. odbędzie się XIV Wrocławska Niedziela Hospicyjna. Pod wrocławskimi kościołami na rzecz chorych, umierających na raka, kwestować będą wolontariusze, a zebrane fundusze przeznaczone będą na potrzeby chorych. Bóg zapłać za ofiarność na ten cel.

7. Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe  Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 16.03.2019 17:10   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2019 r.

                                                                      

        Pan Jezus, będąc kuszonym na pustyni, oparł się na słowie Bożym. I to jest dla nas podpowiedź, jak w takich trudnych pustynnych chwilach nie zwątpić, ale pozostać wiernym Panu Bogu.

         Rozpoczynający się Wielki Post jest dobrym momentem, żeby częściej sięgać po Słowo Boże i w nim szukać światła i umocnienia na trud codziennego życia.

Ogłoszenia.

 

1.     Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.15.

2.     Jak w poprzednich latach nasza parafialna CARITAS, w ramach działalności dobroczynnej, rozpoczyna rozprowadzanie Paschalików - wielkanocnych świec, które poświęcone mogą zapłonąć na naszych stołach w czasie Wielkanocnego śniadania, a jako znak modlitwy i pamięci stanąć na grobach naszych Drogich Zmarłych.  Nie przechodźmy obojętnie, włączmy się przez dar wielkopostnej jałmużny w pomoc ubogim, organizowaną przez naszą Parafialną i Diecezjalną Caritas. Wystawiony jest też kosz na dary dla ubogich z naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca.

3.     Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę 13 marca br. po Mszy św. wieczornej.

4.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30.

5.     W przyszłą II Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Dzieci swoje ćwiczenia rekolekcyjne odprawiać będą według planu jaki otrzymały w szkołach. Natomiast rekolekcje dla dorosłych rozpoczną się na wszystkich Mszach św. w przyszłą niedzielę 17 marca. W tygodniu Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 lub 18.00. We wtorek 19 marca o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla chorych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Spowiedź św., w wyznaczonych godzinach, we wszystkie dni rekolekcji. Zakończenie rekolekcji i uroczyste błogosławieństwo połączone z odpustem rekolekcyjnym w środę 20 marca. W ten też dzień ofiary składane na tacę, na zakończenie rekolekcji, przeznaczone będą na działalność duszpasterską w Parafii Księdza Rekolekcjonisty. Zaplanujmy tak nasze obowiązki i zajęcia, abyśmy wszyscy mogli jak najowocniej skorzystać z tego czasu łaski. Rekolekcje dla dzieci i dorosłych poprowadzi Ks. Paweł Čopar CM. Szczegółowe informacje o rekolekcjach znajdziemy na plakatach i na stronie internetowej parafii.

6. Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 09.03.2019 16:45   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VIII Niedziela Zwykła - 3 marca 2019 r.

                                                                      

         Wśród   naszych   trosk   doczesnych,   w   ten   święty   dzień,   pamiątkę zmartwychwstania, przychodzimy na Mszę św., bo jesteśmy pewni, że Bóg troszczy się o nas, chce naszego dobra i nigdy nas nie opuści. Niech więc ta Najświętsza Ofiara będzie znakiem naszej ufności wobec Boga, który w swym ręku ma nasze losy i wie, czego nam potrzeba do życia duchowego i doczesnego.

 

Ogłoszenia.

 

1.     Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary do puszki na rzecz działalności charytatywnej naszego Parafialnego Caritas. Zmiana tajemnic i wspólna modlitwa różańcowa dzisiaj o godz. 17.30.

2.     W tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 4.03 - święto Świętego Kazimierza, Królewicza;

3.     We wtorek 5 marca zapraszamy Rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii św. na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w naszym kościele o godz. 18.30. Obecność przynajmniej jednego z Rodziców jest obowiązkowa.

4.     W tym tygodniu środą popielcową, 6.03 rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz.: 8.30, 18.00 i 19.30. W tym dniu obowiązuje wierzących post ścisły (co do ilości i jakości) i abstynencja. Ofiary składane w tym dniu na tacę, przeznaczone będą, jako jałmużna postna, na cele dobroczynne w naszej diecezji.

5.     Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki odprawiać będziemy Drogę krzyżową o godz. 9.00 , 17.00 - dla dzieci i o godz. 18.30 z możliwością adoracji Najświętszego Sakramentu, na którą szczególnie zapraszamy dorosłych, studentów, młodzież i kandydatów do bierzmowania. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.

6.     Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej informuje o rozpoczęciu zapisów na kolejną edycję kursu. Rozpoczęcie w niedzielę 10 marca br. o godz. 17.30. Zgłoszenia na kurs odbywają się poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 02.03.2019 12:27   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Zwykła - 24 lutego 2019 r.

                                                                      

         Chrystus przypomni nam dzisiaj, że pierwszym i największym z Jego przykazań jest przykazanie miłości bliźniego. I to miłości nawet nieprzyjaciół. Nakaz miłości bliźniego znajdujemy w wielu religiach, jednak miłość nieprzyjaciela głosi tylko chrześcijaństwo. Chrystus stawia to przykazanie na szczycie swej etycznej nauki.

         Chrześcijaninem jest więc dopiero ten, kto potrafi miłować nawet nieprzyjaciół. Ofiara Chrystusa, którą przyszliśmy składać daje nam tę niepojętą dla świata moc: miłowania nieprzyjaciół.

 

 

Ogłoszenia.

 

1.     W poniedziałek 25 lutego, zapraszamy na spotkanie Grupy modlitewnej św. Ojca Pio, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

2.     W ostatni wtorek miesiąca 26 lutego, modlitwa wypominkowa za zmarłych o godz. 17.30, później Msza św. wspólna w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w wypominach. Kartki z imionami naszych zmarłych można złożyć przed nabożeństwem do zakrystii.

3.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do NSPJ w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z Komunią św. po domach. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę  miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30.

4.     W przyszłą niedzielę - pierwszą miesiąca marca - zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.30. Tradycyjnie zbiórka ofiar dla naszego Caritas Parafialnego na rzecz działalności charytatywnej.

5.     Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 96 im. Leonida Teligi serdecznie zapraszają rodziców dzieci 5-, 6-, 7- letnich na Drzwi Otwarte, które odbędą się 5 marca 2019 r. w godz. 17.00 - 19.00 w budynku Szkoły przy ul. Krakowskiej 2. W tym czasie będzie możliwość zwiedzenia Szkoły, rozmowy z nauczycielami i Dyrekcją oraz zapoznanie się z pełną ofertą zajęć.

6.     Rodziców dzieci, przygotowujących się w tym roku do I Komunii św. informujemy, że w przyszłym tygodniu, we wtorek 5 marca o godz. 18.30 odbędzie się w kościele zebranie organizacyjne dla Rodziców. Obecność przynajmniej jednego z Rodziców jest obowiązkowa.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 23.02.2019 11:03   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła - 17 lutego 2019 r.

                                                                      

         Bóg obdarzył nas wolnością. Otrzymaliśmy wolną wolę, możność wyboru dobra lub zła, życia bądź śmierci. Nasza obecność na tym świętym zgromadzeniu jest znakiem, że wybieramy życie. Słowo Boże i Eucharystia daje nam nowe życie, zapoczątkowuje chwałę, której „ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało". Przyjmijmy ten dar Chrystusowej łaski płynący z Eucharystii, pamiętając „jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują".

 

Ogłoszenia.

 

1.     W tygodniu w liturgii:

·        piątek, 22.02 - święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła;

·        sobota,23.02 - wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika;

 

2.     Parafia św. Jerzego we Wrocławiu - Brochowie informuje o rozpoczynającym się w poniedziałek 18 lutego br. po wieczornej Mszy św. o godz. 19.00 w Domu katechetycznym wiosennym cyklu spotkań w ramach katechezy przedmałżeńskiej.

 

3.     Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek 19 lutego br. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

 

4.     Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 96 im. Leonida Teligi serdecznie zapraszają rodziców dzieci 5-, 6-, 7- letnich na Drzwi Otwarte, które odbędą się 5 marca 2019 r. w godz. 17.00 - 19.00 w budynku Szkoły przy ul. Krakowskiej 2. W tym czasie będzie możliwość zwiedzenia Szkoły, rozmowy z nauczycielami i Dyrekcją oraz zapoznanie się z pełną ofertą zajęć.

 

5.     W hali Orbita odbędzie się spotkanie młodych archidiecezji wrocławskiej "Na Słowo". Spotkanie odbędzie się 23 lutego br. Zapisy oraz szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej archidiecezji wrocławskiej.

 

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 16.02.2019 11:08   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła - 10 lutego 2019 r.

                                                                      

         Bóg obdarzył nas wolnością. Otrzymaliśmy wolną wolę, możność wyboru dobra lub zła, życia bądź śmierci. Nasza obecność na tym świętym zgromadzeniu jest znakiem, że wybieramy życie. Słowo Boże i Eucharystia daje nam nowe życie, zapoczątkowuje chwałę, której „ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało". Przyjmijmy ten dar Chrystusowej łaski płynący z Eucharystii, pamiętając „jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują".

 

 

Ogłoszenia.

 

1.     W tygodniu w liturgii:

·        czwartek, 14.02 - wspomnienie Świętych Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa, Patronów Europy;

 

2.     W hali Orbita odbędzie się spotkanie młodych archidiecezji wrocławskiej "Na Słowo". Adresatami spotkania są młodzi przygotowujący sie do bierzmowania oraz młodzież szkół ponadpodstawowych. Spotkanie odbędzie się 23 lutego br. Eucharystia podczas spotkania przewidziana jest na godz. 1630. Zapisy oraz szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej archidiecezji wrocławskiej.

 

3.     Metropolita Wrocławski przychylił się do prośby Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu o zamieszczenie informacji dotyczącej ostrzeżenia przed oszustami żerującymi na naiwności i dobrych wartościach ludzi. Szczegółowe informacje znajdziemy w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej naszej Parafii.

 

4.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

 

UWAGA!

KOMUNIKAT POLICJI

Szanowni Państwo!

W ostatnim czasie we Wrocławiu nadal odnotowujemy przypadki oszustw i kradzieży dokonywanych na szkodę seniorów. Przestępcy działający na tzw. „legendę” podszywają się pod policjanta, wnuczka, pracownika administracji, banku czy służby zdrowia itp.

DLATEGO OSTRZEGAMY I APELUJEMY:

1.       Seniorze! Daj sobie czas do namysłu– Po pierwsze: rozmowę z osobą, która podaje się np. Za członka rodziny, policjanta, pracownika banku, itp. i prosi o przekazanie pieniędzy, powinieneś zakończyć komunikatem typu: „Nie mogę teraz podjąć decyzji. Musze chwilę się zastanowić. Zadzwoń do mnie za pół godziny”.  

2.       Skorzystaj z pomocy bliskich– po zakończeniu rozmowy natychmiast skontaktuj się z kimś bliskim, zaufanym w celu uzyskania pewności, że osoba, która do Ciebie dzwoniła jest tą, za która się podaje.  Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz narażony na ryzyko samodzielnego podejmowania decyzji i wspólnie zastanowicie się co zrobić dalej.

3.       Koniecznie powiadom Policję!– Jeżeli masz wrażenie, że ktos próbuje Cie oszukać natychmiast powiadom o tym Policję. Zadzwoń do nas na bezpłatny numer alarmowy 997 albo, jeżeli korzystasz z telefonu komórkowego na numer 112. Przekaz dyżurnemu informację o swoich podejrzeniach. Policjanci natychmiast podejmą odpowiednie działania.

4.     Inne porady dla starszych osób:

·         Nie wpuszczaj do domu nieznanych Ci osób. Poproś rodzinę o wyposażenie drzwi w wizjer, czyli tzw. Judasza i blokadę drzwi w postaci łańcucha.

·         Wszystkie wizyty instalatorów i innych przedstawicieli administracji są zawsze zapowiadane na tablicy ogłoszeń.

·         Nie bój się legitymować przychodzących do Ciebie osób przed wpuszczeniem do domu.

·         Nigdy, pod żadnym pozorem nie powierzaj swoich pieniędzy obcym osobom.

 

·         Kiedy wydaje ci się, że ktoś próbuje Cie oszukać, natychmiast powiadom Policję.


Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 09.02.2019 13:18   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła - 3 lutego 2019 r.

                                                                      

         Każdy z nas w momencie chrztu został wezwany i uzdolniony do tego, by postrzegać świat i swoje życie w perspektywie wiary. Mamy także dzielić się tym z innymi. To zadanie wymagające miłości cierpliwej i potrafiącej znosić sprzeciw i odrzucenie.

        W dzisiejszej liturgii Bóg przypomina o tej drodze naszego powołania. daje światło i siłę, byśmy mogli nią iść.

 

 

Ogłoszenia.

 

1.     Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary do puszki na rzecz działalności charytatywnej naszego Parafialnego Caritas. Zmiana tajemnic i wspólna modlitwa różańcowa dzisiaj o godz. 17.30. Zapraszamy.

 

2.     W tygodniu w liturgii:

·        wtorek, 5.02 - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

·        środa, 6.02 - wspomnienie Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 

3.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 02.02.2019 13:00   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   

Strona:

Archiwum newsów
 
Sebastian Skowron ® All Rights Reserved
Logo Facebook

PAXcms. 0.0111

page counter