Strona główna | Ogłoszenia | Gazetka

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2017
 
 
 
 
 
2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Msze Święte:


   Niedziele i Święta:

7:30, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
 

   Dni powszednie:

 8:30 i 18:00


Spowiedź Święta:


Codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W pierwszy piątek od godz. 8:00 i od godz. 17:00

Kancelaria:
 

   poniedziałki i czwartki:

18:30 - 19:30


   soboty:

9:00 - 9:30

 

Adres:


kontakt@misjonarze-wroclaw.pl
ul. Krakowska 44/46
50-425 Wrocław
tel. (71) 342-69-70

Archidiecezja Wrocławska
Archidiecezja Wrocławska
Zgromadzenie Misji
Zgromadzenie Misji
Seminarium Księży Misjonarzy
Seminarium Księży Misjonarzy
Rodzina Wincentyńska
Rodzina Wincentyńska

Radio Rodzina
Radio Rodzina
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Katolicka Agencja Informacyjna
Katolicka Agencja Informacyjna
Brewiarz
Brewiarz


 
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła - 20 stycznia 2019 r.

                                                                      

        Przez wiarę jesteśmy wezwani do dawania świadectwa o Chrystusie, by inni uwierzyli, a zbawienie jakie dał nam Bóg dotarło na cały świat. Obmyci wodą chrztu i umocnieni Duchem Świętym stajemy przed ołtarzem, aby moc tej ofiary uczyniła nas apostołami Chrystusa — Baranka Bożego, który gładzi grzechy świata.

 

Ogłoszenia.

 

 

 

 

1.     W dzisiejszą niedzielę Piąta Drużyna Wrocławska Skautów Europy zaprasza na Jasełka Bożonarodzeniowe, które będą wystawione po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

2.     Zakończyliśmy w minionym tygodniu odwiedziny duszpasterskie – kolędę, jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim – Drodzy Parafianie – za wspólne spotkania, modlitwy i refleksje. Równie serdeczne słowa wdzięczności i szczere: „Bóg zapłać!” za składane przez Was ofiary, które będą wsparciem dla spłaty zobowiązań Parafii wobec Zgromadzenia Księży Misjonarzy i Kurii Diecezjalnej. Bóg zapłać też za ofiary składane do puszek kolędującym ministrantom przeznaczone na cele LSO.

3.     W tygodniu w liturgii:

·        poniedziałek, 21.01 - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu otoczmy naszą życzliwością i modlitwą wszystkie babcie, w dniu ich święta. Jutro pragniemy pamiętać i wyrażać naszą wdzięczność dla wszystkich dziadków.

·        czwartek, 24.01 - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dK;

·        piątek, 25.01 - święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zgromadzenie Księży Misjonarzy obchodzi w tym dniu rocznicę założenia Zgromadzenia przez  Św. Wincentego a Paulo.

·        sobota, 26.01 - wspomnienie świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa;

4.     W przyszłą niedzielę 27.01 po wszystkich Mszach św. przeprowadzana będzie okolicznościowa zbiórka do puszek na potrzeby Zakonów Klauzurowych.

5.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, Wiadomości Misyjne, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 16.01.2019 10:23   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 13 stycznia 2019 r. - Święto Chrztu Pańskiego

 

         Dzisiejsze święto jest wspomnieniem chrztu Pana Jezusa w Jordanie, w czasie którego Bóg Ojciec objawił ludzkości, kim jest Jezus z Nazaretu.            

      Chrzest w Jordanie był uroczystą inauguracją posłannictwa Jezusa jako Mesjasza potwierdzoną przez Boga Ojca. I my przez chrzest i pokorną służbę dla braci stajemy się umiłowanymi synami Ojca.

 

Ogłoszenia.

 

 

1.     W dniu dzisiejszym, kiedy przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, warto przypomnieć kilka spraw dotyczących tego tak ważnego sakramentu. Chrzest Św. zgłaszają w kancelarii parafialnej Rodzice dziecka, przynajmniej na dwa tygodnie przed planowanym dniem Chrztu Św. Terminy Chrztu Św. w naszym kościele to: trzecia niedziela miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.30 lub druga sobota miesiąca podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 – wielka prośba, starajmy trzymać się tych terminów. Na Rodziców Chrzestnych prośmy ludzi wierzących i praktykujących, aby byli dla chrzczonego dziecka świadkami wiary i wzorem życia chrześcijańskiego.

2.    W tygodniu w liturgii:

·        czwartek, 17.01 - wspomnienie obowiązkowe św. Antoniego, opata;

·        sobota, 19.01 - wspomnienie obowiązkowe św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;

3.     Kończymy odwiedziny duszpasterskie – kolędę. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spotkania i modlitwy. W dniu dzisiejszym pragniemy odwiedzić od godz. 15.00 mieszkania naszych Parafian z ul. Krakowskiej 84 - Krakowskie Tarasy mieszkania od nr 120 do nr 179. W Poniedziałek, 14.01 - kolęda dodatkowa na zgłoszenia indywidualne od godz. 16.00.

4.     Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek 17 stycznia br. po Mszy św. o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

5.     Piąta Drużyna Wrocławska Skautów Europy zaprasza na Jasełka Bożonarodzeniowe, które będą wystawione w niedzielę 20 stycznia br. po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

6.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem: „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, Wiadomości Misyjne, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 12.01.2019 10:25   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 6 stycznia 2019 r. - Objawienie Pańskie - Trzech Króli

 

Zajaśniało nad ludzkością światło Chrystusa. To On, Bóg, objawił się jako człowiek, by przynieść zbawienie wszystkim narodom. Uznajmy w Nim naszego Pana, jak uznali Go Mędrcy ze Wschodu, składając Mu dary.   Upadnijmy, jak trzej mędrcy, na twarz i złóżmy Mu pokłon. I ofiarujmy swe dary: złoto naszych serc, kadzidło naszych słów i czynów, mirrę naszych cierpień i udręk codzienności.

Ogłoszenia.

 

1.     Obchodzona dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, w naszej diecezji przeżywana jest jako Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego. Za chwilę poświęcimy kadzidło i kredę, którą na drzwiach naszych domów kreśląc inicjały imion Mędrców i bieżący rok, zaznaczymy, że w naszych domach przyjmujemy Chrystusa naszego Zbawiciela. Poświeconą kredę rozprowadzać będą ministranci przy wyjściu z kościoła, a złożone z tej okazji ofiary, przeznaczone będą na potrzeby Liturgicznej Służby Ołtarza.  Na Mszę św. wieczorną na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich członków Grup Parafialnych. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe i  wspólne kolędowanie w naszej parafialnej kawiarence.

2.     Trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spotkania i modlitwy. W najbliższym czasie pragniemy odwiedzić kolejne domy i mieszkania Drogich Parafian, dzieląc się troską o całą Wspólnotę Parafialną i niosąc błogosławieństwo Boże. Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

·        Niedziela, 6.01 - ul. Więckowskiego nr parzyste od 20 do 34;

·        Poniedziałek, 7.01 - ul. Więckowskiego nr nieparzyste od 19 do 37;

·        Wtorek, 8.01 - ul. Brzeska;

·        Środa, 9.01 - ul. Traugutta nr parzyste od 122 do 146, oraz nr nieparzyste od 125 do 127;

·        Czwartek, 10.01 - ul. Traugutta nr nieparzyste od 129 do 141;

·        Piątek, 11.01 - ul. Traugutta nr nieparzyste od 143 do 147; ul. Krakowska numery 25, 27, 50, 66, 68;

·        Sobota, 12.01 - ul. Krakowska 84 - Krakowskie Tarasy od nr 1 do 120;

·        Niedziela, 13.01 - ul. Krakowska 84 - Krakowskie Tarasy od nr 121 do nr 179;

·        przyszły Poniedziałek, 14.01 - kolęda dodatkowa na zgłoszenia indywidualne;

Szczegółowy plan kolędy wywieszony jest w gablotce oraz dostępny na naszej internetowej stronie parafialnej. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00.

3.     Pamiętajmy, że z racji kolędy, popołudniową Mszę św. od poniedziałku do piątku odprawiamy o godz. 15.00. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. We wszelkich sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie.

Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem.

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 06.01.2019 12:06   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Nowy Rok - Wtorek 1 stycznia 2019 r. - Świętej Bożej Rodzicielki

 

Mamy już Nowy Rok. Stajemy u jego progu z modlitwą i Maryją, Świętą Bożą Rodzicielką, która wydała na świat Zbawiciela — Boga, który wszedł w czas człowieka, by go obdarzyć prawdziwym pokojem.

 

Ogłoszenia.

 

 

 

1.     Drodzy Siostry i Bracia, Goście, Drodzy Parafianie: w pierwszym dniu Nowego Roku, pragniemy jako duszpasterze, dołączyć do wszystkich składanych życzeń i nasze życzenia: niech rozpoczęty w imię Boże Nowy Rok Pański 2019 będzie dla wszystkich szczęśliwy i zdrowy. Każdy dzień niech będzie wypełniony planami i zamiarami, które z Bożą pomocą niech się zrealizują dla dobra Waszego, Waszych rodzin, Wspólnoty Parafialnej, Ojczyzny i Kościoła. Niech Maryja, Święta Boża Rodzicielka, wyprasza wszelkie potrzebne łaski i dary. Z całego serca wszystkim – Szczęśliwego Nowego Roku – Szczęść Wam Boże!!!

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 31.12.2018 19:24   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Święto Świętej Rodziny - Niedziela 30.12. 2018 r.

 

        W niedzielę Świętej Rodziny zgromadziliśmy się tutaj, na tym świętym miejscu jako jedna rodzina Boża, by wychwalać Ojca naszego, który jest w niebie. Niesiemy swoje codzienne sprawy: macierzyńskie, ojcowskie, rodzicielskie.

         Stańmy dziś z nimi przed Panem. Wpatrujmy się w radość, pokój, ład Rodziny Nazaretańskiej, by z tego przykładu przenieść choć odrobinę pod swój dach.

Ogłoszenia.

 

1.     Jutro w poniedziałek 31 grudnia - ostatni dzień starego roku. Na godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa dziękczynno –przebłagalnego, odprawianego na zakończenie roku. Niech będzie to okazja dla wszystkich, aby Bogu dziękować za ten mijający czas, przepraszać za zło i grzech oraz prosić o błogosławieństwo Boże na nadchodzący Rok Pański 2019.

2.     Wtorek 1 stycznia - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. według porządku niedzielnego, nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.30.

3.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do NSPJ w pierwszy piątek po Mszach św. o godz. 8.30 i 15.00. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych w domach z Komunią św. Nabożeństwo Fatimskie w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30.

4.     W przyszłą niedzielę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na Mszę św. wieczorną na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich członków Grup Parafialnych. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe i  wspólne kolędowanie w naszej parafialnej kawiarence.

5.     Trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Plan kolędy na najbliższe dni:

·        Środa, 2.01 - ul. Kościuszki nr parzyste od 176 do 186 + oficyny

·        Czwartek, 3.01 - ul. Kościuszki nr parzyste od 188 do 198; oraz nr nieparzyste od 171 do 173 + oficyna

·        Piątek, 4.01 - ul. Kościuszki nr nieparzyste od 169 do 181

·        Sobota, 5.01 - ul. Więckowskiego nr parzyste od 4 do 16; nr nieparzyste od 3 do 15; 

Szczegółowy plan kolędy wywieszony jest w gablotce oraz dostępny na naszej internetowej stronie parafialnej. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00.

6.     Pamiętajmy, że z racji kolędy, popołudniową Mszę św. od poniedziałku do piątku odprawiamy o godz. 15.00. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. We wszelkich sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem.

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 29.12.2018 11:54   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Uroczystość Bożego Narodzenia - Wtorek 25.12. 2018 r.

 

                Przeżywamy dzień wielkiej, niepowtarzalnej radości, bo Bóg prze­mówił przez Syna. Przychodzimy dzisiaj, by słuchać Jego głosu, by przyjąć Go do domu swego serca, bo to małe dziecię to Słowo Przed­wieczne, nasz Bóg i Król całego świata. Niech więc świąteczna radość wypełni nasze serca. Niech ta ofiara będzie znakiem, że On przychodzi do swoich, a swoi Go przyjmują, jako Boga, Zbawiciela i Króla.

Ogłoszenia.

 

 

 

1.     „Dziś narodził się nam Zbawiciel". Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem. Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Pełni wiary i radości świętujmy ten szczególny czas Bożego Narodzenia. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn w nasze rodziny i serce każdego z nas. Szczęść Boże.

2.     Słowo wdzięczności wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by wygląd naszego Parafialnego Kościoła i jego otoczenia, pomógł nam godnie przeżywać Uroczystość Bożego Narodzenia. Gorące Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli swoje dary do kosza dla ubogich, okazując swoją wrażliwość na potrzeby najuboższych z naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję naszemu zespołowi Caritas, za poświęcony czas, siły i okazane serce ubogim naszej parafii, za rozprowadzanie świec wigilijnej pomocy dzieciom, za przygotowanie i rozprowadzenie paczek świątecznych, by każda rodzina naszej parafii mogła godnie przeżyć czas tych wyjątkowych rodzinnych świąt.

3.     Jutro środa 26.12 – Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Obowiązuje również niedzielny porządek Mszy św. W ten świąteczny dzień naszymi ofiarami będziemy wspierać Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

4.     Od czwartku 27 grudnia br. rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie - kolędę. Plan kolędy wywieszony jest w gablotce oraz dostępny na naszej internetowej stronie parafialnej. Oto plan na najbliższe dni:

·        czwartek, 27.12 - ul. Okólna, Rakowiecka - Malinowe Zacisze oraz ul. Rakowiecka od nr 18 do nr 48;

·        piątek, 28.12 - ul. Rakowiecka od nr 50 do nr 76, ul. Na Grobli, Międzyrzecka, Na Niskich Łąkach oraz Bierdzańska;

·        sobota, 29.12 - ul. Chudoby numery nieparzyste od 3 do 15;

·        niedziela, 30.12 - ul. Chudoby numery parzyste od 6 do 18 oraz ul. Wilcza

5.     Z racji kolędy popołudniową Mszę św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku odprawiać będziemy o godz. 15.00. W czasie trwania kolędy, kancelaria parafialna będzie nieczynna. We wszelkich sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie.

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 24.12.2018 21:44   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     IV Niedziela Adwentu - 23.12. 2018 r.

 

         Dzisiaj ostatnia niedziela adwentowego oczekiwania. W tę niedzielę czcimy Maryję, przez którą Zbawiciel stał się człowiekiem. Spełniły się zapowiedzi proroków, gdy Służebnica Pańska przyjęła Słowo przedwieczne, które w Niej stało się Ciałem.

         Uczymy się także wiary od Józefa, który w każdej sytuacji potrafi powiedzieć Bogu "tak" i przez to staje się świadkiem spełniających się mesjańskich nadziei.

Ogłoszenia.

 

1.      W poniedziałek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta tylko o godz. 8.30.  W wigilijny wieczór zasiądziemy w naszych domach do świętej wieczerzy. Godnie przeżywajmy ten wyjątkowy dzień i wieczór, zachowajmy piękne zwyczaje wigilijne: wieczerzy niech towarzyszy wspólna modlitwa, czytanie Pisma Świętego, łamanie opłatkiem, śpiewanie kolęd. Jako duszpasterze, zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie i duchowej łączności ze wszystkimi w naszej Wspólnocie Parafialnej.

2.      We wtorek 25.12, Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Mszą św. Pasterską o północy. W ciągu dnia Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego, z tym, że nie będzie Mszy Św. o 7.30.

3.      W środę 26.12, Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Obowiązuje również niedzielny porządek Mszy św. W ten świąteczny dzień naszymi ofiarami będziemy wspierać Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

4.      W tygodniu w liturgii:

·        czwartek, 27.12 - święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

·        piątek, 28.12 - święto świętych Młodzianków, Męczenników;

5.      Od czwartku 27 grudnia br. rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie - kolędę. Pragniemy z błogosławieństwem i modlitwą dotrzeć do wszystkich Drogich Parafian. Z góry dziękujemy za otwarcie drzwi Waszych serc i domów, za przygotowanie krzyża i świec, wody święconej, zeszytów do religii – przez dzieci i młodzież. W dni powszednie kolędę rozpoczynać będziemy o godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00. Oto plan na najbliższe dni:

·        czwartek, 27.12 - ul. Okólna, Rakowiecka - Malinowe Zacisze oraz ul. Rakowiecka od nr 18 do nr 48;

·        piątek, 28.12 - ul. Rakowiecka od nr 50 do nr 76, ul. Na Grobli, Międzyrzecka, Na Niskich Łąkach oraz Bierdzańska;

·        sobota, 29.12 - ul. Chudoby numery nieparzyste od 3 do 15;

·        niedziela, 30.12 - ul. Chudoby numery parzyste od 6 do 18 oraz ul. Wilcza

Plan kolędy wywieszony jest w gablotce i dostępny na internetowej stronie parafialnej.

6.      Informujemy drogich Parafian, że z racji kolędy, popołudniową Mszę św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku odprawiać będziemy o godz. 15.00. Także w czasie trwania kolędy, kancelaria parafialna będzie nieczynna. We wszelkich sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie.

7.      Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem...

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 23.12.2018 13:20   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   
Ogłoszenia Duszpasterskie


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     II Niedziela Adwentu - 9.12. 2018 r.

 

         Dzisiaj, w drugą niedzielę adwentu przypominamy, jak ludzkość czekała na Zbawiciela.

         Wsłuchani w nawoływanie proroka znad Jordanu — Jana Chrzciciela prostujmy drogi swego życia, abyśmy mogli stać się uczestnikami zbawienia, które przygotował nam Bóg.

 

 

Ogłoszenia.

 

 

 

1.     Na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary, które będą przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. Tradycyjnie też nasza Parafialna Caritas w ramach Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadza świece Caritas, kalendarze i kartki świąteczne. Do kosza wystawionego w kościele można składać trwałe produkty żywnościowe, chemię, środki czystości, które przed Świętami zostaną przez naszą parafialną CARITAS przekazane najbardziej potrzebującym z naszej wspólnoty Parafialnej.

2.     W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i ich Rodzinom w Szczególnie Trudnej Sytuacji Życiowej "Iskierka" zaprasza w godz. od 8.00 do 14.00 na Świąteczny Kiermasz kartek i ozdób świątecznych wykonanych przez wychowanków oraz sprzedaż ciast w kawiarence parafialnej. Zebrane ofiary przeznaczone będą na zakup potrzebnych dzieciom pomocy szkolnych, książek i zabawek.

3.     W tygodniu w liturgii:

·        czwartek, 13.12 - wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy;

·        piątek, 14.12 - wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła;

4.     Msze św. Roratnie w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 8.30. Zapraszamy do licznego udziału dorosłych i dzieci.

5.     Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek 14 grudnia. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. roratnią o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

6.     W najbliższą sobotę 15 grudnia zapraszamy na godz. 1900 do wspólnej modlitwy podczas Adwentowego wieczoru skupienia.

7.     Polecamy prasę katolicką wyłożoną pod chórem : „GN”; „Niedziela”;   L’Osservatore Romano, Nowe Życie, Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

8.     W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: † Monika Bejnarowicz. Wieczny odpoczynek…

Autor: ksProboszcz   Czas dodania: 08.12.2018 11:21   Kategoria: Ogłoszenia Duszpasterskie   

Strona:

Archiwum newsów
 
Sebastian Skowron ® All Rights Reserved
Logo Facebook

PAXcms. 0.0126

page counter